Pon - Pet: 08:30-16h  |  Sub: 09-13h

Optika - patch kablovi | Kamere | Video nadzor | IP | DVR

Centrala:  

+381 11 3076 888
Prijava
IP video nadzor
HD-CVI video nadzor
AHD video nadzor
HD-SDI video nadzor
Analogni video nadzor
PC kartice za video nadzor
Alarmni sistemi - PARADOX
Protivpožarni sistemi - LST Labor Strauss
Protivpožarni sistemi - Wizmart & Global Fire Equipment
Sistemi za detekciju CO
Kontrola pristupa - Geovision
Kontrola pristupa - CDVI
Kontrola pristupa i evidencija radnog vremena - Soyal
Kontrola pristupa i evidencija radnog vremena - ZKTeco
Kontrola stražarske službe - ILOGGER
Oprema za ozvučenje - CEOPA
Bitron Interfoni
Dahua Video interfoni
Mrežna oprema
Instalacioni materijal
Specijalna oprema
Kontrola pristupa - Ozak

Optika - patch kablovi (6 proizvoda)

DK-2533-02/3
Digitus DK-2533-02/3

LC-LC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m

Proizvođač: Digitus
Model: DK-2533-02/3
 logo
12,75 €
      

Cene su izražene bez PDV-a. Cene i specifikacije se mogu menjati bez prethodnog upozorenja. Specifikacije proizvoda su informativnog karaktera.

DK-2933-02
Digitus DK-2933-02

LC-LC, OS2, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 2m

Proizvođač: Digitus
Model: DK-2933-02
 logo
12,23 €
      

Cene su izražene bez PDV-a. Cene i specifikacije se mogu menjati bez prethodnog upozorenja. Specifikacije proizvoda su informativnog karaktera.

DK-2532-02/3
Digitus DK-2532-02/3

LC-SC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m

Proizvođač: Digitus
Model: DK-2532-02/3
 logo
11,69 €
      

Cene su izražene bez PDV-a. Cene i specifikacije se mogu menjati bez prethodnog upozorenja. Specifikacije proizvoda su informativnog karaktera.

DK-2932-02
Digitus DK-2932-02

LC-SC, OS2, singlmodni 9/125 μ, duplex, dužina 2m

Proizvođač: Digitus
Model: DK-2932-02
 logo
12,23 €
      

Cene su izražene bez PDV-a. Cene i specifikacije se mogu menjati bez prethodnog upozorenja. Specifikacije proizvoda su informativnog karaktera.

DK2522-02/3
Digitus DK2522-02/3

SC-SC, multimodni 50/125 μ, duplex, dužina 2m

Proizvođač: Digitus
Model: DK2522-02/3
 logo
9,56 €
      

Cene su izražene bez PDV-a. Cene i specifikacije se mogu menjati bez prethodnog upozorenja. Specifikacije proizvoda su informativnog karaktera.

DK-2922-02
Digitus DK-2922-02

SC-SC, singlemodni 9/125 μ, duplex, dužina 2m

Proizvođač: Digitus
Model: DK-2922-02
 logo
9,56 €
      

Cene su izražene bez PDV-a. Cene i specifikacije se mogu menjati bez prethodnog upozorenja. Specifikacije proizvoda su informativnog karaktera.

CCTV CENTAR MASTER | Lokacija